Allahindlus!

FUJITSU NOCRIA ASYG12

2,620.80 2,022.00

Jahutusvõimsus – 5,3 kW
Küttevõimsus – 9,0 kW
Tegemist on vaieldamatult Eesti kõige populaarsema õhksoojuspumba- Fujitsu Nocria järeltulijaga, mille puhumisvõimsus ja õhuvoogude kontroll on endiselt maailma parimal tasemel. Küttevõimsus on samuti 9 kW, mis on tubli eelkäija vääriline. Suur hüpe on aga energiatõhususes. Nii kütte kui ka jahutuse energiaklass on uuel Nocrial A+++.
Tootekood: ASYG12KXCA/AOYG12KXCA Kategooriad: ,

Kirjeldus

FUJITSU NOCRIA X

Fujitsu Nocria käes on kõik Eesti turu õhksoojuspumpade müügiga seotud müügirekordid. See on uskumatult võimas ja tõhus õhksoojuspump. Täielik rahvalemmik.

Fujitsu Nocria suurimad tugevused on suur ja enrgiatõhus küttevõimsus, mida on võimalik paindlikult juhtida nii väga väikeste küttekoormuste kui ka suurte küttekoormustega, seadmel on disainitud puhumisvõimsus ja õhujugade turbulentsid nii, et õhujuga on võimeline soojuse kandma soppidesse ja tubadesse, kuhu ükski teine soojuspump ei suuda soojust piisavalt kiiresti kanda.

Energiatõhususe tõenduseks on Nocrial vastavalt euronormidele mõõdetud A+++ energiaklassid nii jahutamisel kui ka kütmisel. Sellise võimuses juures ei ole ühtegi teist soojuspumpa, millel oleks Fujitsu Nocriast parem energiaklass. Nocria tugevuseks on veel elektriliselt isepuhastuvad filtrid ning seadme sisemust ning õhku desinfitseeriv plasmafilter.

Lisainfo

Kaal 20 kg
Mõõtmed 378 × 786 × 293 mm
Energiaklass

Jahutusvõimsus

5,3 kW

Küttevõimsus

9,0 kW

Muratase Sees

Ruumi Pindala Jahutamisel

Ruumi pindala kütmisel

kuni 150m²

Seer Scop

Töövahemik

-25°C…+43°C

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “FUJITSU NOCRIA ASYG12”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga