Jäämasin 2in1

17,998.80

Jääkuubikute valmistaja, mis pakub mitte ainult jääkuubikuid, vaid ka purustatud jää.

114 laos

Tootekood: 271049 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Barmatic purustusmasinaga Hardness jääkuubikute valmistaja on jää valmistamiseks professionaalne seade 2 ühes. See töötab hästi suurtes kokteilibaarides, pubides, hotellides ja restoranides, kus on suurem nõudlus jääkuubikute ja purustatud jää järele. Seda eristab kaasaegne disain mis võimaldavad teil ruumi kokku hoida. Kõvadusel on jagatud anum. Ühele küljele langevad õõnsad jääkuubikud – see on õõnes koonuse kujuline jää ja teiselt poolt purustatud jää. Ressursside kontrolli hõlbustavad läbipaistvad uksed.

Mudel on väga produktiivne – see toodab päevas 80 kg jääd (5000 kuupi). Varu on 67 kg ja veekulu 2,7 liitrit kilogrammi kohta.  Jää ettevalmistamise protsess põhineb lainetehnoloogial. Vee laine liikumine paneb veemolekulid kõigepealt aurusti sõrmedel külmuma. Joogivees lahustunud elemendid (mineraalid, mustuseosakesed jne) jäävad vanni ja lastakse koos ülejäänud veega kanalisatsiooni. Tulemuseks on kristallselged, hügieeniliselt täiuslikud jääkuubikud.

Järgmine element on jääveski , mis purustab kuubikud ja tekitab seeläbi optimaalse konsistentsiga täiusliku purustatud jää. Seadme kasutamine on lihtne ja intuitiivne. Komponentide disain ja kõrge kvaliteet tagavad madalad tegevuskulud ja seadme suurema efektiivsuse.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Jäämasin 2in1”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

CAPTCHA ImageChange Image